Fit Studio O.K. v Táboře

FIT STUDIO OK, návrat na úvodní stránku. Novinky & Aktuality
15.02.2018 DNES NEPROBÍHÁ Z DŮVODU ONEMOCNĚNÍ LEKCE REEBOK STEP OD 18.30

Nedělní BOSU TBW od 18.00 se Šárkou dle rozvrhu. Děkujeme za pochopení. ... více

02.02.2018 FIT BODY s Katkou

DNES 17.00 - 17.55! Přijďte si dát do těla, nebudete litovat:o)) ... více

16.01.2018 FIT DANCE

V SOBOTU 20.1. OD 9.30 - OBSAZENO! ... více

02.01.2018 NA NIC NEČEKEJTE A ZAČNĚTE HNED!!!

Pravidelné lekce zahajujeme ve středu 3.1., podrobný rozvrh lekcí brzy naleznete již na našich nových stránkách. ... více

26.11.2017 PŘIPOMÍNÁME!!!

Z důvodu víkendového školení instruktorky dnešní PILOXING s NINOU od 17.00 neprobíhá. ... více

03.06.2007 - Aerobic a bojové sporty

KOPY A ÚDERY

INTENZIVNÍ A RYCHLÉ CVIČENÍ PRO SILNÉ OSOBNOSTI

Velká většina žen a dívek se často ptá „A při čem vlastně zhubnu nejvíc?“. Otázka zdánlivě jednoduchá, nikoliv však odpověď na ni.Organizmus se při aerobní zátěži „přepne“ na spalování tuků (to jsou ty špíčky, které nechceme) až po 25-30 minutách. Do té chvíle tělo využívá jako zdroj energie cukry, proto vám jakákoliv pohybová aktivita trvající méně než 30 minut v hubnutí nepomůže. A na straně druhé je však také pravdou , že pokud si pravidelně „dávkujete„ několikrát týdně konstantní aerobní zátěž, vaše tělo si časem zvykne a hubnutí nebo tvarování postavy se nedaří jak byste si přáli. Co s tím?

Změňte styl cvičení! Vyzkoušejte s námi TAE – BO nebo KICKBOX AEROBIC!

TAE - BO

„Osm,sedm,šest…“ odpočítávají nahlas počet výkopů a úderů desítky cvičenců a kdokoliv nezasvěcený by se asi divil a ptal PROČ? Má to své opodstatnění!Nejde jen o „nabuzení“ do tréninku. “Tím, že klienti nahlas počítají, zároveň i správně dýchají,“vysvětluje Kateřina Masopustová(držitelka licence MASTER).“Dochází k aktivnímu tréninku břišního lisu, dalším důvodem je vytvoření té správné atmosféry, udávání rytmu a opravdové odreagování se a soustředění pouze na své tělo.“Tae – bo původně vzniklo v USA a za jeho zakladatele se považuje Američan Billy Blanks.U nás se však cvičí jiné než americké tae-bo , tzv. European Tae – bo, které vzniklo v r.1999 a ze sousedního Německa ho k nám přivezla právě K.Masopustová.

Celý systém se dělí na dva základní typy lekcí: tae-bo a intro.Lekce intro slouží především k tréninku techniky, krok po kroku se naučíte patřičným úderům, výkopům a jejich kombinacím.Jsou dobré nejen pro začátečníky, ale také pro zkušené „borce“, kteří si chtějí „pilovat“ svou techniku k maximální dokonalosti.Lekce tae-bo je

* velmi intenzivní cvičení, které zapojuje svalstvo celého těla

* je skvělé na tvarování problematických partií a redukci hmotnosti.

* pracuje s nejrychlejší hudbou s jakou se můžete na různých lekcích setkat

* nemá choreografii, takže je vhodné i pro začátečníky bez pohybových zkušeností

CARDIO KICKBOX AEROBIC

Jak název napovídá, jedná se o formu aerobního cvičení s prvky kickboxu (údery,kopy,bloky, úniky atd…).Díky tomuto cvičení zpevníte především problémové partie a získáte výbornou fyzičku.Posilovány, ale i protahovány jsou všechny velké svalové skupiny(svaly dolních končetin, trupu, zad, horních končetin), „zabrat“ dostane obzvlášť břišní a hýžďové svalstvo.Cardio kickbox ae není tak svázán striktními pravidly jako tae-bo a může si dovolit rozvinout pohybovou vazbu víc do prostoru. Má zkrátka blíž k aerobiku! Pokud tedy vyrazíte s kamarádkou na tuto lekci, věřte, že budete:

*účinně spalovat tuky

*formovat postavu

*zlepšíte svou kondici, sílu a vytrvalost

 

© 2006 Fit Studio OK a Mašina |